מחקרים מוכיחים ש 40% מהאושר שלנו , תלוי במה שאנחנו מחליטים לעשות או להיות . בתהליך אימון אנחנו בודקים יחד באיזה תחומים בחיים תרצה לעשות שינויים, נעבוד על המקומות האלה, נייצר מטרה ותוכנית פעולה לשינוי המצב . צריכים עזרה במסע הזה ?

קרא עוד

שיטת הקואצ'ינג הינה שיטה שבה מנהלים עסוקים בפיתוח באימון העובד לצורך שיפור ביצועיו. השיטה הזאת משפרת את מוטיבציית העובד וגם את ביצועי העסק

קרא עוד

ישנם המון מקרים בהם עובדים "בינוניים" הופכים לעובדים מצטיינים כאשר המנהל הישיר שלהם מתחלף .הסיבה היא אמון בעובד והובלה נכונה להצלחה . אז איך מובלים להצלחה?

קרא עוד

מרגישים תקועים בחיים ? זה הזמן לשאול שלוש שאלות : האם אני רוצה לשנות? האם אני מתכוון לשנות ולמה לא שיניתי עד כה. אנשים "תקועים" בזוגיות כושלת,עבודה משעממת בגלל שמעדיפים להשאר במקום הבטוח והידוע. דרוש אומץ לשינוי .קדימה זה הזמן לצאת לדרך חדשה בליווי אישי שלי

קרא עוד

האומץ לשנות מצריך מאיתנו להתמודד עם המון פחדים שלנו . חשוב שנצא מאזור הנוחות , נסתכל לפחד בעניים ונשנה את החיים שלנו במקומות שלא טוב לנו בהם .

קרא עוד

מה היא פרפקציוניסטיות ? איזה צורות וגוונים יש לה ואיפה אנחנו נתקלים בה ? אפרת גדור,מאמנת אישית ועסקית כותבת על נושא שאנו פוגשים אצלנו או בסביבה שלנו .וכיצד ניתן להתמודד עם בעיה זו

קרא עוד

החיים אחרי לידה מורכבים ולא פשוטים , בייחוד בסמוך ללידה שההורמונים עוד משתוללים ומשפיעים על מצב הרוח שלנו . יש אפשרות לעבור את התקופה המורכבת בצורה יותר קלה ופחות מתסכלת .צריכה עזרה בהתמודדות בתקופה זאת ?

קרא עוד

עצבות זה רגש חזק שיכול לטלטל אותנו . יש הרבה מצבים בחיים שאנחנו חווים רגש זה כמו אבל, פרידה , פיטורין, כישלון ועוד חשוב לעבור את כל השלבים (מעגל עץ התפוח -מודל מעולם הטרילותרפיה) על מנת לסיים את התחושה הזאת ולעבור לשלב הבא .

קרא עוד