ללמוד מהאישה שהיא מקצועית ביותר! בעלת ידע נרחב וניסיןן רב בניהול! יש לה גישה ייחודית ומיוחדת לרתום אנשים , להוביל ולהניע להצלחה!! אלופה בפיתוח מנהלים וזיהוי פוטנציאל! בהצלחה לכל מי שיהיה לו הזכות ללמוד מאפרת."

אתי אמירמנהלת אזור,MAC COSMETICS
     

 זכיתי לעבוד מול אפרת והכרתי אדם מאוד מקצועי , מדייקת עד הפרטים הקטנים , מלאת גישה חיובית ונעימה , בעלת נסיון ארוך שנים וכל מי שיעבוד איתה וילמד ממנה יזכה לכלים והצלחה"

קורין קליי קורקוסמנהלת מלאי ,חברת אסתי לאודר
     

 אפרת האלופה, זכיתי לעבוד 8 שנים תחתיך וללמוד מהטובה ביותר! את מנהיגה אמיתית ומורת הדרך הטובה ביותר! יודעת להניע לביצועים ולמצוינות בזכות האינטליגנציה הרגשית שלך, בזכות היכולת שלך לחזק את החוזקות ולזהות הזדמנויות. את יודעת לבנות ולהעצים את כל מי שנמצא סביבך. כל ארגון שיעבוד איתך יזכה ובגדול!"

חן שוחמימנהלת אזור,MAC COSMETICS
     

 אפרת סופר מקצועית מגיעה עם ניסיון ארוך והבנת הצרכים בעולם הקמעונאות המשתנה. מומלץ בחום."

גילי רוזנהאוסמתאמת מותג ,MAC COSMETICS
     

 במסגרת עבודתי כמנהלת חנות במאק, אפרת היתה מנהלת רשת החנויות ונחשפתי ליכולות הגבוהות שלה בניהול , שירותיות, יחסי אנוש ברמה גבוהה ועמידה ביעדים שהציבה לנו. כבוד גדול! ממליצה בחום ובאהבה גדולה♥"

שרית בנוזמנהלת חנות,MAC COSMETICS
     

 מדויקת ! בעלת נסיון רב !! לב רחב ! חכמה וחריפה . וחיוך שנותן כוח !!! ממליצה בחום רב "

ענת רזמוביץמנהלת מותג MAKE UP EXSPRESS
     

 מנטורית מדהימה ומבריקה! כל מה שלמדתי היה בהובלה שלה.. פתחה את עיניי לניהול אסרטיבי ורגיש, אנושי וממוקד, איזון מושלם שמייצר צוות שנרתם ומצויינות בעבודה! ממליצה בחום לכל מנהל שנתקל באתגרים וזקוק לפתרונות יצירתיים שפשוט פותחים את העיניים לעולם חדש של ניהול."

סיגל קינןמנהלת חנות,MAC COSMETICS